Dienas nometne

Informācija par nometni

 • Vieta: Viestura laukums 2a, Valmiermuiža
 • Nometnes garums: 5 dienas + viena nakts
 • Vecuma grupas: 7-9 gadi (ieskaitot)
 • Bērnu skaits grupā: 25

Nometņu datumi:

 • 10.06-14.06 (BRĪVU VIETU NAV)
 • 17.06-21.06 (1 BRĪVA VIETA)
 • 29.07-2.08 (BRĪVU VIETU NAV)

Nometnes apraksts

Katru nometnes dienu mēs dalīsim divās daļās - pirmā daļa ir no 8:00 līdz 13:00, šajā laikā mēs ''mācamies'', jeb apgūstam ''stacijās'' notiekošo. Katras stacijas laiks ir viena mācību stunda (40 min), šis ir laiks kurā bērni darbojas visproduktīvāk un spēj noturēt uzmanību uz doto uzdevumu. Otrā dienas daļa ir veltīta dienas lielajam notikumam. Iepriekš noteiktā dienā, dienas notikumu secība var tikt mainīta.


Pieci ''lielie'' notikumi:

 • ūdens diena - norises vieta ir Trikātas Baznīcas ezers (turp un atpakaļ nokļūsim ar autobusu),  ūdens piepūšamās atrakcijas, veikboarda apmācības aiz laivas, spēles ar bumbu, peldes un peldēt apmācība, saule un citi prieki gan ūdenī, gan ārpus ūdens. Šādi pavadam tur dienu un esam atpakaļ Valmierā 18:00.
 • gaisīgā gardēžu diena - šīs dienas norises vieta ir Valmieras piedzīvojumu parks ''Sajūtu Parks'', Valmierā. Kopīgiem spēkiem pieveiksim taku kokos, pārvarot bailes no augstuma un braucieniem pāri Gaujai. Uzreiz pēc viesošanās ''Sajūtu Parkā'', sākas dienas gardēžu daļa - visi dosimies pie mūsu draugiem uz restorānu ''Akustika'', kur šefpavārs bērnus izvedīs garšu ceļojumā, jeb pasniegs meistarklasi, kur pagatavosim kādu īstu gardumu :).
 • zemes diena - pārgājiens. Esam ieplānojuši īstu pārgājienu (apmēram 10 km) ar nakšņošanu teltīs, ugunskuru un visu ko ietver pārgājiens. Vecākiem, kuru bērni nevēlēsies palikt teltīs, būs iespēja atbraukt bērniem pakaļ dienas noslēgumā.
 • uguns diena - jeb lāzertags. Norises vieta ir mūsu ''bāzes'' teritorijas pieguļošā teritorija. Pilnīgi jauna lāzertaga laukuma konfigurācija, spēles laiks 3.5-4 stundas.
 • visuma diena - ģimenes diena. Ģimene mūsu vērtību skalā ir pirmajā vietā, tieši tāpēc šī diena mums ir super svarīga. Šogad esam ielikuši ģimenes dienu piektdienā, kas nozīmē, ka līdz ar ģimenes dienas noslēgumu, noslēdzas arī nometne. Sporta spēles, pikniks un neliela performance no bērnu puses. Tieši piektdienā, pēc garas darba nedēļas, mūsu rīts sāksies kā ierasts, vienīgi ap 17:00 aicināsim ciemos vecākus un citus ģimenes locekļus uz mūsu viesmīlīgo teritoriju, lai uzrīkotu ģimeņu ''festivālu''. Dosim vecākiem, brāļiem un māsām izmēģināt visu, ko mēs nometnē būsim darījuši. Vecāku dalība nav obligāta, taču ļoti priecāsimies redzēt ģimenes kopā pavadot laiku un gūstot jaunus ģimenes draugus.

   Nometņu laikā bērni tiks sadalīti grupās pa 5 cilvēkiem. Katrai bērnu grupai būs savs mentors, kurš nemainīgi visu nometnes nedēļu pavadīs kopā ar savu grupu. Tāpat visu nometnes nedēļu, starp grupām tiks veidota veselīga konkurence, lai veicinātu bērnos sadarbības spējas un izpratni par citiem grupas dalībniekiem.

   No pirmdienas izveidosim 5 ''stacijas'', kurās bērni apgūs jaunas, zināmas un interesantas nodarbes.

  • Skeita stacija: arī šogad esam auguši un uzbūvējuši jaunas skeitparka konstrukcijas uz kurām iemācīsim un palīdzēsim bērniem skeitot, attīstīt prasmes zinātkāru mentoru vadībā. Uz vietas būs pieejami gan skūteri, gan skrituļdēļi.
  • Mākslas stacija: tā ir klasiska stacija mūsu nometnēs, kur bērni iemācās ko jaunu caur dažādām mākslas formām. Šogad bērniem iemācīsim nedaudz no dejas mākslas, nedaudz no vizuālās mākslas, kā arī neaizmirsīsim izveidot krekliņus, kas paliks kā forša piemiņas lietiņa.
  • Mūzikas stacija: esam atgriezuši mūsu nometnē labi aizmirstu staciju. Sarakstīsim vārdus dziesmai, iedziedāsim un ierakstīsim paši savu dziesmu, ko varēsim atskaņot vai nodziedāt ģimenes dienā :)
  • Akrobātikas stacija: šeit bērni varēs iemācīties dažādus akrobātikas trikus mentoru vadībā, batuts, slackline, balansa apguve un attīstība, ķermeņa un prāta treniņš.
  • Klinšu kāpšanas stacija: populārākā stacija 2023. gadā. Katru dienu mācīsim bērnus kāpt dažādu grūtības pakāpju klinšu sienās, izmantojot profesionālu ekipējumu, kas atbilst visiem drošības standartiem.

  *Papildus nodarbībām un ieplānotajām aktivitātēm mēs spēlēsim sporta un atjautības spēles, līdz ar to brīvais laiks bērniem būs ļoti maz.
  *Katrs rīts sākas 8:00 un beidzas 18:00 (izņemot pārgājiena dienā)
  *Ēdināšanu nodrošināsim 3 reizes dienā (8:30 brokastis, 13:00 pusdienas un 16:00 launags).
  *Nometnē treniņus uztveram ļoti nopietni, taču nevienu brīdi neaizmirstam par pašu galveno, iegūt draugus, gūt prieku un labi pavadīt laiku. Neviena no aktivitātēm netiek uzspiesta, ja bērns ko nevēlas darīt, mēģināsim viņu motivēt, taču ja nekas nepalīdzēs, mēs viņam uz to brīdi palīdzēsim atrast viņam tīkamu nodarbi.
  *Par nepieciešamo ekipējumu mēs parūpēsimies, izņemot ķiveri, sporta apaviem, atbilstošu pārvelkamo apģērbu, peldkostīmiem, higiēnas precēm un dvieļiem. Kā arī līdzi jāņem savs guļammaiss un paklājiņš - tiem bērniem, kuri nakšņos teltīs, pārgājiena laikā.
  P.s Ja bērnam nav velosipēds vai nepieciešama palīdzība ar transportēšanu, dodiet ziņu laicīgi - esmu drošs, ka atradīsim risinājumu :)

  *Dienās, kad ''lielais notikums'' ir ārpus mūsu bāzes, mēs turp un atpakaļ dodamies ievērojot visus ceļa satiksmes un drošības noteikumus.  
  *Mūsu nometnēs bērniem nav telefoni, telefonus var dot līdz, ar norunu, ka tie paliek somās.

  *Katru dienu kāds no mūsu komandas filmēs nometnēs notiekošo, video atskati būs redzami un pieejami mūsu youtube kanālā.
  Šeit var apskatīt mūsu iepriekšējā gada nometņu atskatus: PRĀTS UN SIRDS YOUTUBE KANĀLS


  Nometnes cena

  • Nometnes cena: 280 eiro
  • Nometnes cena iepriekšējo gadu dalībniekiem: 250 eiro
  • Nometnes reģistrācijas maksa ir 20% no nometnes cenas.
  • Nometnes atcelšanas gadījumā atgriežam visu iemaksāto summu.
  • Nometnes maksu ir iespēja sadalīt vairākos maksājumos - ja šī iespēja ir nepieciešama, lūgums par to pierakstīt komentāru pieteikuma anketā.

  Drošība nometnē


  Drošība mums ir pirmajā vietā, un satraukumam nav nekāda pamata. Izrunāsim noteikumus par drošību dabā, pilsētā, pie un uz ūdens. Kā arī, bez ūdens vestēm atrasties pie ūdens bērniem nav atļauts.